Griežta redakcinė politika, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas tikslumui, aktualumui ir nešališkumui
Sukūrė pramonės ekspertai ir kruopščiai peržiūrimi
Aukščiausi pranešimų ir leidybos standartai
Griežta redakcinė politika, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas tikslumui, aktualumui ir nešališkumui
„Morbi Pretium Leo et Nisl Aliquam Mollis“. Quisque Arcu lorem, ultricies quis pellentesque NEC, Ullamcorper Eu Odio.
ESTE Artículo También está Disonfonible en Español.
Naujame leidinyje pavadinimu „Garstyčių sėkla“ Joe Burnett – „Unchained“ rinkos tyrimų direktorius – disertacijos, kuria numatoma, kad „Bitcoin“ iki 2035 m. Siekia 10 milijonų dolerių už monetą. Šis inauguracinis ketvirčio laiškas ilgą laiką gali būti nukreiptas į „laiko arbitražą“, kaip aptariama ten, kur „Bitcoin“, „Technology“ ir „Human Civilization“ gali būti ilgaamžiški.
Burnett’o argumentas sukasi apie du pagrindinius transformacijas, kurios, jo teigimu, sukuria precedento neturinčios pasaulinio kapitalo migracijos į bitkoiną pagrindą: (1) „Didysis kapitalo srautas“ į turtą, turintį absoliučią ištisą pramonę, ir (2) „defliacijos prieglobsčio technologijos“, kaip AI ir robotikos, keičia ištisą pramonę.
Ilgalaikė „Bitcoin“ perspektyva
Dauguma ekonominių komentarų priartina kitą uždarbio ataskaitą arba tiesioginį kainų nepastovumą. Priešingai, garstyčių sėkla aiškiai paskelbia savo misiją: „Skirtingai nuo daugumos finansinių komentarų, kurie fiksuojami kitais ketvirčiais ar kitais metais, šis laiškas užima ilgą požiūrį – identifikuoja gilius pokyčius, kol jie netaps sutarimu“.
„Burnett“ perspektyvos esmė yra pastebėjimas, kad pasaulinė finansų sistema – maždaug 900 trilijonų dolerių vertės turto, kuriai priklauso „skiedimas ar devalvacija“. Obligacijos, valiutos, akcijos, auksas ir nekilnojamasis turtas turi ekspansinius ar infliacijos komponentus, kurie sunaikina jų vertės saugojimo funkciją:
- Auksas (20 trilijonų dolerių): kasmet iškastas maždaug 2%, padidindamas tiekimą ir lėtai skiedžiant jo trūkumą.
- Nekilnojamasis turtas (300 trilijonų dolerių): dėl naujos plėtros plečiasi maždaug 2,4% per metus.
- Akcijos (110 trilijonų dolerių): Bendrovės pelnas nuolat mažina konkurenciją ir prisotinimą rinkoje, todėl prisideda prie devalvacijos rizikos.
- Fiksuotos pajamos ir „Fiat“ (230 trilijonų dolerių): struktūriškai patiriama infliacija, kuri laikui bėgant sumažina pirkimo galią.
Burnett apibūdina šį reiškinį kaip kapitalą, „paiešką mažesnėje potencialioje energijos būsenoje“, lyginant procesą su krioklio kaskadu. Jo nuomone, visos prieš „Bitcoin“ turto klasės buvo veiksmingai „atviros“ skiedimo ar devalvacijos. Turto valdytojai galėtų paskirstyti kapitalą tarp nekilnojamojo turto, obligacijų, aukso ar atsargų, tačiau kiekviena kategorija turėjo mechanizmą, kuriuo jo tikroji vertė galėjo sutrūkti.
Susijęs skaitymas
Įveskite „Bitcoin“ su savo 21 mln. Burnett mano, kad šis skaitmeninis turtas yra pirmasis pinigų instrumentas, nesugebantis praskiesti ar nuvertinti iš vidaus. Pasiūla yra fiksuota; Paklausa, jei ji auga, gali tiesiogiai paversti kainų padidėjimą. Jis cituoja Michaelio Sayloro „krioklio analogiją“: „Sostinė natūraliai siekia žemiausios potencialios energijos būsenos – kaip tik vanduo teka nuokalnėje. Prieš „Bitcoin“ turtas neturėjo tikro pabėgimo nuo praskiedimo ar devalvacijos. Kiekvienoje turto klasėje saugomi turtai veikė kaip rinkos palaiminimas, skatinantis praskiedimą ar devalvaciją. “
Kai tik „Bitcoin“ tapo plačiai pripažintas, sako Burnettas, žaidimas pasikeitė dėl kapitalo paskirstymo. Panašiai, kad atradęs neišnaudotą rezervuarą, žymiai žemiau esamų vandens baseinų, pasaulinis turto tiekimas rado naują išparduotuvę – tokio, kurio negalima padidinti ar praskiesti.
Norėdami iliustruoti unikalią „Bitcoin“ tiekimo dinamiką, garstyčių sėkla nubrėžia paralelę su perpus. 2009 m. Kalnakasiai gavo 50 BTC už bloką – „Makin“ Niagaros kriokliui buvo visos jėgos. Nuo šiol atlygis sumažėjo iki 3,125 BTC, primenantis, kad jis pakartotinai sumažino krioklių srautą, kol jis žymiai sumažės. 2065 m. Naujai nukaldintas „Bitcoin“ tiekimas bus nereikšmingas, palyginti su bendra jo tūriu, atspindėdamas krioklį, sumažintą iki triušio.
Nors Burnettas pripažįsta, kad bandoma kiekybiškai įvertinti „Bitcoin“ pasaulinį priėmimą, remiasi neaiškiomis prielaidomis, jis nurodo du modelius: galios įstatymo modelį, kuris iki 2035 m. Prognozuoja 1,8 mln.
Jis teigia, kad šios prognozės gali būti „per daug konservatyvios“, nes jie dažnai mano, kad mažėja grąža. Pagreitinančio technologinio priėmimo pasaulyje ir vis didėjantis „Bitcoin“ savybių įgyvendinimas gali žymiai pervertinti šiuos modelius.
Defliacijos technologijos pagreitis
Antrasis pagrindinis „Bitcoin“ aukštyn kojomis esančio potencialo katalizatorius pagal garstyčių sėklą yra defliacinė banga, kurią sukelia AI, automatika ir robotika. Šios naujovės sparčiai didina produktyvumą, sumažina išlaidas ir daro prekes ir paslaugas gausiau. Iki 2035 m. Burnett mano, kad keliuose pagrindiniuose sektoriuose pasaulinės išlaidos gali būti dramatiškai sumažintos.
„Adidas“ „Speedfactores“ sportbačių gamybą sumažino nuo mėnesių iki dienų. 3D spausdinimo ir AI pagrįstų surinkimo linijų mastelio keitimas gali sumažinti gamybos išlaidas 10x. 3D atspausdinti namai jau padidėja 50 kartų greičiau, kai kainuoja kur kas mažesnės išlaidos. Išplėstinė tiekimo grandinės automatizavimas kartu su AI logistika galėtų padaryti 10x kokybės būstą pigiau. Autonominis važiavimas gali sumažinti kainas 90%, pašalinant darbo sąnaudas ir pagerinant efektyvumą.
Burnett pabrėžia, kad pagal „Fiat“ sistemą natūralus defliacija dažnai yra „dirbtinai slopinama“. Pinigų politika, pavyzdžiui, nuolatinė infliacija ir stimulai, padidina kainas, užmaskuoja realų technologijos poveikį mažinančioms sąnaudoms.
Kita vertus, „Bitcoin“ leis defliacijai „vykdyti savo kursą“, padidindama turėtojų pirkimo galią, nes prekės tampa prieinamesnės. Jo žodžiais: „Šiandien (~ 10 000 USD) 0,1 BTC turinčio asmuo iki 2035 m. Galėjo padidinti savo pirkimo galią 100x ar daugiau, nes prekės ir paslaugos tampa eksponentiškai pigesnės“.
Norėdami parodyti, kaip tiekimo augimas laikui bėgant sunaikina vertės saugyklą, „Burnett“ peržiūri Gold’o rezultatus nuo 1970 m. Aukso nominali kaina nuo 36 USD už unciją iki maždaug 2 900 USD už unciją 2025 m. Atrodo, kad šis kainos padidėjimas buvo nuolat mažinamas kasmet padidėjus 2% „Gold“ bendro pasiūlos. Per penkis dešimtmečius pasaulinės aukso atsargos beveik padidėjo trigubai.
Jei „Gold“ pasiūla būtų buvusi statiška, jo kaina būtų pasiekusi 8 618 USD už unciją iki 2025 m., Remiantis „Burnett“ skaičiavimais. Šis tiekimo suvaržymas būtų sustiprinęs „Gold“ trūkumą, galbūt padidinančią paklausą ir kainą dar didesnę nei 8 618 USD.
Susijęs skaitymas
„Bitcoin“, priešingai, turi tiksliai fiksuotą tiekimo sąlygą, kurios niekada neturėjo aukso. Bet kokia nauja paklausa neišleis papildomo monetų išleidimo ir todėl turėtų padidinti kainą aukštyn.
„Burnett“ prognozė 10 milijonų dolerių „Bitcoin“ iki 2035 m. Reikėtų bendrą 200 trilijonų dolerių rinkos viršutinę ribą. Nors šis skaičius skamba kolosaliai, jis pabrėžia, kad jis sudaro tik apie 11% viso pasaulio turto – pasaulinio turto, kuris visuotinis turtas, ir toliau plečiasi ~ 7% metiniu tarifu. Remiantis šiuo tašku, maždaug 11% pasaulio turto paskirstant į tai, ką garstyčių sėkla vadina „geriausiu ilgalaikiu vertės turto saugykla“, gali būti nevarginta. „Kiekviena ankstesnė vertės parduotuvė amžinai išplėtė pasiūlą, kad patenkintų paklausą. „Bitcoin“ yra pirmasis, ko negali “.
Pagrindinis galvosūkio dalis yra „Bitcoin“ saugumo biudžetas: Minerio pajamos. Iki 2035 m. „Bitcoin“ bloko subsidija sumažės iki 0,78125 BTC už bloką. Už 10 milijonų dolerių už monetą kalnakasiai kiekvienais metais galėtų uždirbti 411 milijardo dolerių bendrąsias pajamas. Kadangi kalnakasiai parduoda „Bitcoin“, kuriuos jie uždirba padengti išlaidas, rinka turėtų absorbuoti 411 milijardo dolerių naujai iškastą BTC per metus.
„Burnett“ nubrėžia paralelę su pasauline vyno rinka, kuri 2023 m. Buvo įvertinta 385 milijardų JAV dolerių ir prognozuojama, kad iki 2030 m. Jis sieks 528 milijardus dolerių. Jei „kasdieniškas“ sektorius, kaip vynas, gali išlaikyti tokį vartotojų paklausą, pramonė, užtikrinanti pirmaujančią pasaulyje skaitmeninę vertės parduotuvę, pasiekiančią panašią skalę, jis argumentuoja.
Nepaisant visuomenės suvokimo, kad „Bitcoin“ tampa įprasta, Burnett pabrėžia nepakankamai praneštą metriką: „Žmonių, turinčių 100 000 USD ar daugiau„ Bitcoin “, skaičius yra tik 400 000 … tai yra 0,005% pasaulio gyventojų – tik 5 iš 100 000 žmonių“.
Tuo tarpu tyrimai gali parodyti, kad apie 39% amerikiečių turi tam tikrą „tiesioginio ar netiesioginio“ bitcoin poveikį, tačiau šis skaičius apima bet kokią trupmeninę nuosavybę, tokią kaip bitcoin akcijų, susijusių su bitcoin akcijomis, ar ETF per investicinius fondus ir pensijų planus. Tikras, didelis įvaikinimas išlieka niša. „Jei„ Bitcoin “yra geriausia ilgalaikė taupymo technologija, mes tikimės, kad kas nors, turintys didelę santaupą, turės nemažą kiekį„ Bitcoin “. Vis dėlto šiandien beveik niekas to nedaro “.
Burnett pabrėžia, kad keliui iki 10 milijonų dolerių nereikalauja „Bitcoin“, kad būtų galima panaikinti visus pinigus visame pasaulyje – tik „įsisavinti prasmingą pasaulinio turto procentą“. Jis teigia, kad į ateitį orientuotų investuotojų strategija yra paprasta, tačiau ne triviali: ignoruokite trumpalaikį triukšmą, sutelkite dėmesį į daugiametę horizontą ir veikskite, kol visuotinis „Bitcoin“ savybių supratimas tampa universalus. „Tie, kurie gali pamatyti trumpalaikį nepastovumą ir sutelkti dėmesį į didesnį vaizdą,„ Bitcoin “atpažins kaip labiausiai asimetrišką ir nepastebėtą statymą pasaulinėse rinkose“.
Kitaip tariant, tai yra apie „kapitalo migracijos išankstinį valdymą“, o „Bitcoin“ vartotojų bazė vis dar yra palyginti maža, o didžioji dauguma tradicinių turtų išlieka senasis turtas.
Spaudos metu BTC prekiavo 83 388 USD.

Pateiktas vaizdas, sukurtas naudojant „Dall.E“, „TradingView.com“ diagrama